www.eshop-kvalitne.cz

    Úvod  Novinky  Nejprodávanější  Zboží v akci  Můj účet  Prodejny  Napište nám  

Kategorie

Reklama

Výrobci

Novinky na mail

Speciální výrobky pro motorkářeJe zde 18 zboží.

Prostředky pro čištění a leštění motorek Autosol jsou vynikajícími pomocníky pro všechny milovníky rychlých kol. Jednotlivé výrobky umožní krok po kroku vyčistit motorku od hrubých nečistot, očistit náročné části jako brzdy či zamodralý výfuk a nakonec dodají výstavní lesk. Speciální řadu pro čistění a leštění motorek lze jednoduše rozeznat díky vyobrazení motorek na obalových etiketách. V této sekci je však doplněna souvisejícími produkty z celkové nabídky Autosol, které lze použít pro čištění kovových částí, plastových částí, nebo které slouží jako lubrikanty a ochranné vrstvy. Nabídka nezapomíná ani na čištění kůže a čištění kožených motorkářských obleků.
Jako výhradní zástupce firmy Autosol pro ČR jsme pravidelně proškolováni v použití všech prostředků. Jelikož jsou členové naší firmy milovníci motorek, samozřejmě vše rychle odzkoušeli na svých strojích.
Motorka na fotografii Suzuki 1400 GSX je ošetřena řadou pro čištění a leštění motorek. Stroj má najeto 40000 km. Všimněte si například odstranění zamodrání výfuků. To bylo provedeno přípravkem Bluing Remover. Prostředek byl aplikován 2x a pro větší účinek byla použita houbička s brusným rounem. Zjistili jsme, že ideální pro doleštění a následnou impregnaci je univerzální pasta Metal Polish - nejprodávanější produkt Autosol. Doporučujeme vždy po čištění zamodrání Metal polish použít.
Na této stránce brzy najdete podrobnější informace co čím čistit a leštit a jaký pracovní postup použít.

Košík  

(prázdný)