www.eshop-kvalitne.cz

    Úvod  Novinky  Nejprodávanější  Zboží v akci  Můj účet  Prodejny  Napište nám  

Kategorie

Reklama

Výrobci

Novinky na mail

Zimní směsiJe zde 5 zboží.

Zimní směsi do ostřikovačů a prostředky proti námraze Autosol jsou nepostradatelnou zimní výbavou každého řidiče. Zimní směsi do ostřikovačů Autosol nabízíme jak ve formě koncentrátu, tak již naředěné kapaliny připravené k použití. Zimní směsi do ostřikovačů Autosol neobsahují jedovatý methanol a nejsou v interiéru nepříjemně cítit. Jsou vhodné pro použití až do -60°C. Praktickým pomocníkem je rozmrazovač skel De- Icer. Rychle a účinně rozmrazí námrazu i nánosy sněhu na sklech automobilu. Stačí jen nastříkat a chvíli počkat. Působí i preventivně. K ochraně zámků a těsnění dveří před zamrznutím jsou určeny výrobky Rubber Care Fluid a Lock De- Icer.

V kostce: Proč používat zimní směsi Autosol?
Zimní produkty Autosol jsou v první řadě BEZPEČNÉ. K výrobě ostřikovacích a rozmrazovacích směsí není použit toxický methanol. Methanol je ve vysokých koncentracích (tj. v koncentracích potřebných pro účinné rozmrazování vody) považován za vysoce nebezpečný. Nejen jeho požití, ale i pouhé vdechování je zdraví škodlivé. Výpary z ostřikovacích směsí přitom lidé v kabině automobilu krátce po ostříknutí skel běžně vdechují.
Používáním směsí s nekvalitními složkami si můžete zničit povrch některých částí vašeho vozu. S Autosolem se Vám to nestane.
Koupě produktů Autosol je volbou KVALITY A EFEKTIVITY. Důležitou složkou ostřikovacích a rozmrazovacích prostředků Autosol je ethylenglykol, který zabraňuje znovuzamrzání vody. Po použití prostředku, který tuto přísadu neobsahuje, dojde velmi brzy k odpaření účinného ethanolu a voda se opět mění v námrazu. Ethylenglykol se s vodou smísí a zamrznout jí nedovolí. Jednak tedy odpadá zbytečná nutnost ostřikovat opakovaně, a v neposlední řadě řidič neustále skrze sklo vidí! Produkty Autosol tak ŠETŘÍ PENÍZE a mohou zabránit životu nebezpečné situaci.
Pořízení koncentrátu kapaliny do ostřikovačů je ekonomickou volbou. Umožňuje naředit si takovou směs, jaká je vzhledem k aktuálním podmínkám zapotřebí.
Rozmrazovač gumových těsnění slouží k preventivnímu ošetření těsnění například kolem dveří automobilu. Už se vám nestane, že by dveře přimrzly.
Rozmrazovač zámků poslouží nejen majitelům vozů, ale také například na zámky různých bran a vchodů do průmyslových objektů. Kromě toho jej oceníte i za teplého počasí, protože obsahuje kvalitní mazací oleje, které udržují zamykací mechanismus funkční.

Košík  

(prázdný)